Dodaj stronę do Ranking TopLista50 www

Regulamin
  1. Zabronione jest dodawanie do toplisty stron erotycznych.
  2. Jedyną dozwoloną metodą zdobywania punktów w topliście jest umieszczenie jej buttona na dodanej stronie (lub jej podstronach).
  3. Niedozwolone jest umieszczanie toplisty w ramkach i stosowanie jakichkolwiek skryptów nabijających punkty.
  4. Okno z rankingiem, które otwiera się po zagłosowaniu musi być widoczne; nie może być zmniejszone, zminimalizowane ani zmodyfikowane przez kod strony w żaden sposób.
  5. Zawartość strony musi być zgodna z podanym tytułem i opisem.
  6. Strona musi być związana z tematyką toplisty.
  7. Wpisy bez zainstalowanego linku wzrotnego lub buttonu ważne są tylko przez 360 dni, po tym czasie usuwane są automatycznie z rankingu, należy dokonać wpisu powtórnie.
  8. Głosy oddawane z jednego IP, zaliczane są co 1,5 h. Ranking aktualizowany jest co 15 minut. Kryterium rankingu stanowią: 1 Ilość wejść dziennie na stronę ekonINpoland Ranking TopLista50 poprzez nadany link zamieszczonej stronie. 2 Wejścia w sumie poprzez nadany link. 3 Suma wyjść z rankingu na zamieszoną stronę.
  9. ekonINpoland TopLista50 www, 25 pierwszych pozycji premiowane jest wyświetlaniem banera 468x60. 50 pierwszych pozycji wyświetlane jest wraz z zamieszczonym przy rejestracji opisem strony.
  10. Maksymalny opis strony 255 znaków. Wpis aktywowany jest najpóźniej w ciągu 48 godz. Ranking nie obsługuje reklam typu flash, prosimy o nie zamieszczanie tego typu reklam i banerów migających - pulsujących.
*URL strony:
*Nazwa strony:
Opis strony:
*e-mail:
URL banera:
Szerokość banera:
Wysokość banera:
*Identyfikator:
*Hasło:
*Potwierdź hasło:
*Kod z obrazka:
kod
*) pola wymagane